FLI
FLIR KAMERA TERMOWIZYJNA Z ŁĄCZNOŚCIĄ BEZPRZEWODOWĄ FLIR ONE EDGE PRO
2 829,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | RoHS, CE/FCC, CEC-BC, EN62133, UL1642, WEEE 2012/19/UE |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 50 °C |
| Odporny na upuszczenie | 200 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 120 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Rozdzielczość | 160 x 120 px |
Cechy
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| GPS | Nie |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Wi-Fi | Tak |
| Elektryczny kompas | Nie |
Wydajność
| Pasmo spektralne w podczerwieni | 8 - 14 µm |
| Wbudowany wizjer | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 160 x 120 px |
| Wbudowana latarka | Nie |
| Wbudowana metrówka | Nie |
| Termiczna częstotliwość odświeżania | 8,7 Hz |
| Rozmiar piksela kamery | 12 µm |
| Słyszalny alarm | Nie |
| Czułość termiczna (NETD) | 70 mK |
| Zakres pomiaru temperatury | -20 - 120 °C |
| Ustawienie alarm wysokiej temperatury | Nie |
| Wbudowany wskaźnik laserowy | Nie |
| Suma megapikseli | 19200 MP |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 149 mm |
| Waga produktu | 153 g |
| Wysokość produktu | 37,5 mm |
| Szerokość produktu | 35 mm |
Bateria
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 1,5 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ładowania | 1,5 h |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
Moduł optyczny
| Stała ostrość | Tak |
Moc
| Źródło ładowania | USB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].