FLI
FLIR KAMERA TERMOWIZYJNA PUNKTOWA 160X120 MSX SUPER RESOLUTION 320X240, -25°C DO 400°C LASER TG268
2 619,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Rozdzielczość | 320 x 240 px |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 400 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Odporny na upuszczenie | 200 cm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 400 g |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Wysokość produktu | 81 mm |
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
Wydajność
| Maksymalna rozdzielczość | 320 x 240 px |
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Odległość rozpoznania (ludzie) | 3 m |
| Poziomy punt widzenia | 44° |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Odległość rozpoznania (pojazdy) | 3 m |
| Pionowy punkt widzenia | 57° |
| Moc świetlna (max) | 100 lm |
| Wbudowany wskaźnik laserowy | Tak |
| Ustawienie alarm wysokiej temperatury | Tak |
| Zakres pomiaru temperatury | -25 - 400 °C |
| Wbudowany wizjer | Tak |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Dołączony pasek na nadgarstek | Tak |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 h |
Moduł optyczny
| Stała ostrość | Tak |
Cechy
| Bluetooth | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].