THB
Fotel Therabody Lounger Zero Gravity
18 198,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wbudowany wzmacniacz | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Przeznaczenie | Masaż |
| Rodzaje masażu | Wibracyjny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcje masażu | Tak |
| Model | Fotel |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Funkcja wibracji | Tak |
Zawartość opakowania
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Przewody w zestawie | Audio |
| Poduszka dołączona | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1240 mm |
| Głębokość produktu | 760 mm |
| Szerokość produktu | 1140 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].