PHI
Frytownica beztłuszczowa PHILIPS NA 353/10 (OUTLET)
615,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7,85 kg |
| Głębokość produktu | 443,9 mm |
| Wysokość produktu | 314,2 mm |
| Szerokość produktu | 382,5 mm |
Wskazywanie
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Sygnał zakończenia gotowania | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Nie |
Konstrukcja
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Materiały | Plastik, Metal |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Biały |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 490 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,68 kg |
| Wysokość opakowania | 370 mm |
Pozostałe funkcje
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Cechy
| Odporny na ciepło | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Technologia smażenia w małej ilości tłuszczu | Rapid Air |
| Wydajność smażenia | 1,5 kg |
| Liczba osób | 6 os. |
| Temperatura (min) | 40 °C |
| Minutnik | 60 min |
| Pojemność | 9 l |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Domyślne programy gotowania | Tak |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Liczba programów | 8 |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
Moc
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Moc | 2750 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].