PHI
Frytownica beztłuszczowa PHILIPS NA543/00
1 215,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Nie zawiera | PFAS |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Cechy
| Funkcja dehydratacji | Tak |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Funkcja pary | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Minutnik | 1440 min |
| Temperatura (min) | 40 °C |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Grillowanie | Tak |
| Odporny na ciepło | Tak |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Pojemność | 7,2 l |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Technologia smażenia w małej ilości tłuszczu | Rapid Air |
| Liczba programów | 12 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szampański |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Wewnętrzna powłoka | Ceramika |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 2000 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Wskazywanie
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 2,2 kg |
| Szerokość opakowania | 372 mm |
| Wysokość opakowania | 370 mm |
| Głębokość opakowania | 520 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7,7 kg |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 457 mm |
| Szerokość produktu | 334 mm |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].