GEM
GEMBIRD LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19" PDU EG-PDU-014-FC14 1U, 16A, 8X FRANCUSKIE GNIAZDO, WTYK C14, KABEL 3M
71,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Długość kabla | 3 m |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Wtyczka | C14 panel |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Moc maksymalna | 3680 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 800 g |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 432 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 554 mm |
| Szerokość opakowania | 95 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].