ITL
INTELLINET LISTWA ZASILAJĄCA RACKOWA PIONOWA 12 GN
173,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | UL |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane. |
Konstrukcja
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ montażu | Pozioma |
Cechy
| Długość kabla | 1,8 m |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 675 mm |
| Szerokość produktu | 44,4 mm |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 12 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | Typu F |
Moc
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 250 V |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].