ITL
INTELLINET LISTWA ZASILAJĄCA RACK 10, 4 GNIAZDA SC
80,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
Konstrukcja
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Typy PDU | Podstawowy |
| Typ montażu | Poziomy/Pionowy |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Szary |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | UL |
Waga i rozmiary
| Rozmiar | 25,4 cm (10") |
| Szerokość produktu | 44,4 mm |
| Waga produktu | 560 g |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Wysokość produktu | 44,4 mm |
Cechy
| Długość kabla | 1,8 m |
Moc
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 250 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 15 A |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | Typu F |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].