ITL
INTELLINET PIONOWA LISTWA ZASILAJĄCA PDU RACK 20X
276,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 110 - 250 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 1133,6 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Wysokość produktu | 45 mm |
Zawartość opakowania
| Liczba śrub | 2 |
| Ilość nakrętek śruby | 2 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Nakrętki w zestawie | Tak |
Porty i interfejsy
| Typy wyjść AC | C13 panel, C19 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 24 x gniazdo sieciowe |
| Typ połączenia wchodzącego | IEC320 C20 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Typ montażu | Pionowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 32U |
Cechy
| Długość kabla | 2 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].