GEM
GEMBIRD REGULOWANY UCHWYT SUFITOWY DO PROJEKTORA / RZUTNIKA OBCIĄŻENIE DO 13KG
66,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,16 kg |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres regulacji wysokości | 380 - 580 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
Montaż
| Maksymalny udźwig | 13 kg |
| Typ mocowania | Sufit |
Zawartość opakowania
| Zestaw do montażu | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 340 mm |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego narażenia na bezpośrednie światło laserowe. |
| Ostrzeżenia | Nie kieruj wskaźnika laserowego bezpośrednio w oczy. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].