KEN
Kensington Prezenter bezprzewodowy z czerwonym laserem, czarny
188,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wymagania systemowe
| System operacyjny | Windows 11; Windows 8; Windows 10; Windows 7; macOS X 10.11; Vista; XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia wykrywania ruchu | Laser |
| Kolor wskaźnika laserowego | Czerwony |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego narażenia na bezpośrednie światło laserowe. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie kieruj wskaźnika laserowego bezpośrednio w oczy. |
Dane logistyczne
| Produkty na paletę (UE) | 300 szt. |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Waga netto palety | 111 kg |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Waga brutto palety | 111 kg |
| Wysokość brutto palety | 116,5 cm |
Wydajność
| Typ odbiornika | Standardowy odbiornik |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].