LOG
Prezenter laserowy Logitech Spotlight 910-004861
497,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Pilot do prezentacji Odbiornik Dokumentacja produktu Kabel do ładowania Futerał |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Walizka | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
Wymagania systemowe
| Minimalne wymagania systemowe | - Windows 7 lub nowszy - Mac OS10.10 lub nowszy - PowerPoint, Keynote, PDF, Prezentacje Google lub Prezi - Port USB i/lub urządzenie obsługujące technologię Bluetooth Smart - Połączenie internetowe w celu pobrania aplikacji Logi Options+ |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
Cechy
| Certyfikaty | C-Tick, VCCI |
| Funkcje prezentera | Pilot |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba przycisków | 3 |
| Żyroskop | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Akcelerometr | Tak |
| Materiały | Plastik |
Waga i rozmiary
| Szerokość odbiornika | 1,72 cm |
| Waga odbiornika | 4,04 cm |
| Głębokość odbiornika | 6,8 mm |
| Waga odbiornika | 3,3 g |
| Długość kabla ładującego | 0,14 m |
| Waga produktu | 49,2 g |
| Głębokość produktu | 12,1 mm |
| Wysokość produktu | 131,3 mm |
| Szerokość produktu | 28,1 mm |
Moc
| Żywotność baterii | 3 mies. |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Czas ładowania | 60 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 80 mAh |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | GS mark |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Wydajność
| Technologie bezprzewodowe | Bluetooth/RF |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Typ odbiornika | Mini odbiornik |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
Dane logistyczne
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 2634000 cm³ |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 137 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 50992060700110 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 92 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 209 mm |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 105952 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 94600 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 46200 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 900 g |
| Produktów na palecie | 2552 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego narażenia na bezpośrednie światło laserowe. |
| Ostrzeżenia | Nie kieruj wskaźnika laserowego bezpośrednio w oczy. |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Pojemność opakowania | 492800 cm³ |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Wysokość opakowania | 201,5 mm |
| Szerokość opakowania | 31 mm |
| Głębokość opakowania | 77 mm |
Bateria
| Pojemność baterii | 0,3 Wh |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].