LOG
Kontroler Logitech R400 910-001356
112,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Bezprzewodowy pilot do prezentacji Logitech Presenter R400 Mini-odbiornik bezprzewodowy 2 baterie typu AAA Etui Krótka instrukcja obsługi |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Walizka | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
Wymagania systemowe
| Minimalne wymagania systemowe | System Windows XP, Windows Vista lub Windows 7 Port USB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Cechy
| Certyfikaty | C-Tick, VCCI |
| Funkcje prezentera | Wskaźnik laserowy |
| Zakres długości fali | 640 - 660 nm |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Klasa lasera | 2 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba przycisków | 5 |
| Kolor wskaźnika laserowego | Czerwony |
| Moc fali lasera | 1 mW |
| Funkcje prezentera | Pilot |
| Kolor produktu | Czarny |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | GS mark |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego narażenia na bezpośrednie światło laserowe. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie kieruj wskaźnika laserowego bezpośrednio w oczy. |
Dane logistyczne
| Produktów na palecie | 1400 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 309 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 264 mm |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 57056 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 102 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 50992060181117 |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 27488 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,3 kg |
Wydajność
| Typ odbiornika | Mini odbiornik |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 15 m |
| Technologie bezprzewodowe | RF |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 78 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 31 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 119 g |
| Wysokość opakowania | 161 mm |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
Waga i rozmiary
| Szerokość odbiornika | 5,86 cm |
| Szerokość produktu | 115,5 mm |
| Wysokość produktu | 37,8 mm |
| Waga produktu | 57 g |
| Waga odbiornika | 1,65 cm |
| Waga odbiornika | 6 g |
| Głębokość odbiornika | 7,9 mm |
| Głębokość produktu | 27,4 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].