BRA
Generator pary IS9090 BK CareStyle 9 BRAUN czarny
2 509,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga żelazna | 1,1 kg |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 475 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 6,5 kg |
Cechy
| Liczba ustawień | 6 |
| Ciągły strumień pary | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2 l |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Maksymalne ciśnienie pary | 9 bar |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Stopa żelazka | EloxalPlus soleplate |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Tryb ECO | Tak |
| System antyskalowy | Tak |
| Ciągły strumień pary | 190 g/min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Silne uderzenie pary | 750 g/min |
| Ciągłe wypełnianie | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 10 min |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Miedziany |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Czas ogrzewania | 2 min |
| Moc żelazka | 2700 W |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 7,86 kg |
| Wysokość opakowania | 274 mm |
| Szerokość opakowania | 537 mm |
| Głębokość opakowania | 354 mm |
Ergonomia
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Długość przewodu | 1,96 m |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].