ADL
Żelazko parowe Adler AD 5030 (3000W; kolor szary)
95,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zbiornik wody | Wbudowany |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Ciągły strumień pary | 20 g/min |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,31 l |
| Model | Żelazko parowe |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Stopa żelazka | Płyta ceramiczna |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. |
Dane logistyczne
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 30 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 315 mm |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 9630 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 375 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,5 kg |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 3852 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 7852 szt. |
| Produktów na palecie | 180 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 320 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,25 kg |
| Wysokość opakowania | 375 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
Moc
| Moc żelazka | 3000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].