ADL
Parownica do ubrań ADLER AD 5044
140,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Prasowanie na sucho | Tak |
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Czas nagrzewania | 20 s |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,18 l |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
| Ciągły strumień pary | 25 g/min |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor produktu | Złoty |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Biały |
| Bezpieczne dla wszystkich tkanin | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Moc
| Moc maksymalna | 1800 W |
| Moc | 1400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].