ADL
Żelazko parowe Adler CR 5029 (2400W; kolor żółty)
86,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Żelazko parowe |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 2400 W |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 128 mm |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj włączonego żelazka bez nadzoru. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas użytkowania urządzenia, aby uniknąć poparzeń. |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed kontaktem z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].