HAV
Głośnik bezprzewodowy bluetooth Havit M3 (czarny)
60,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Maksymalny zasięg | 10 m |
| Wejście AUX | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | External TF Memory Card |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Wydajność
| Zastosowanie | Dom |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia | 60 - 20000 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 300 g |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Głębokość produktu | 54,5 mm |
| Wysokość produktu | 68,5 mm |
Moc
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 6 godz. |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe AC | 5 V |
| Ładowanie przez łącze USB C | Tak |
Cechy
| Termometr | Tak |
| Wbudowane radio | Tak |
| Budzik | Tak |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Dostosowanie jasności | Tak |
Materiał
| Materiały | ABS |
Mikrofon
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Głośnik x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].