HAV
Głośnik bezprzewodowy bluetooth Havit SK809BT (czarny)
85,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 232 g |
| Głębokość produktu | 61,5 mm |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
Porty i interfejsy
| Wejście AUX | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | External TF Memory Card |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
Moc
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6 godz. |
| Czas ładowania | 2 godz. |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Moc szczytowa | 7 W |
Materiał
| Materiały | Tkanina |
| Materiały | ABS |
Konstrukcja
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Odporność na wodę | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Podświetlenie RGB | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Głośnik x 1 |
Wydajność
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Asystent głosowy | Tak |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
Głośniki
| Ilość głośników | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].