HAV
Głośnik bezprzewodowy bluetooth Havit SK832BT czarny
113,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Konstrukcja
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie RGB | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Odporność na wodę | Tak |
Głośniki
| Średnica przetwornika | 58 mm |
| Ilość głośników | 1 |
Materiał
| Materiały | ABS |
| Materiały | Tkanina |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Moc
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 3,5 godz. |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 godz. |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Obsługiwane karty pamięci | External TF Memory Card |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Waga produktu | 641 g |
| Wysokość produktu | 126 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Głośnik x 1 |
Audio
| Regulacja głośności | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Moc szczytowa | 15 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].