HAV
Głośnik bezprzewodowy bluetooth Havit SK905BT (beżowy)
160,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Audio
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 10 W |
| Moc szczytowa | 2 x 24 W |
Moc
| Czas ładowania | 3 godz. |
| Zasilanie USB | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 25 godz. |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | External TF Memory Card |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
Konstrukcja
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Odporność na wodę | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| Kolor produktu | Beżowy |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 71,5 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
Wydajność
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Głośniki
| Ilość głośników | 2 |
Materiał
| Materiały | Siatka metalowa |
| Materiały | TPU |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Głośnik x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].