HAV
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Havit SK910BT (czarny)
911,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Czas pracy baterii (muzyka) | 8 h |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 7500 mAh |
| Czas ładowania | 4,5 h |
| Napięcie baterii | 11,1 V |
Konstrukcja
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Tkanina |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Odpinany pasek | Tak |
| Typ produktu | Głośnik imprezowy |
Audio
| Moc RMS głośnika wysokotonowego | 20 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 100 W |
| Moc szczytowa (PMPO) | 200 W |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 60 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Połączenie USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 279 mm |
| Głębokość produktu | 189 mm |
| Szerokość produktu | 538,6 mm |
Głośniki
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Liczba głośników wysokotonowych | 2 |
Wydajność
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].