WKI
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING D10 70W czarny
553,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 146 mm |
| Wysokość produktu | 148 mm |
| Szerokość produktu | 324 mm |
Konstrukcja
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Pojemność baterii | 15600 mAh |
| Czas ładowania | 4,5 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 20 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie baterii | 15 V |
Wydajność
| Radio FM | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wejście AUX | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 70 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].