WKI
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T9-2 80W czarny
664,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
Konstrukcja
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| LED RGB | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 166 mm |
| Wysokość produktu | 193,3 mm |
| Szerokość produktu | 372 mm |
Wydajność
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Radio FM | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Zawartość opakowania
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Dołączony mikrofon | Nie |
| Przewody | Kabel do ładowania |
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 h |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 80 W |
Głośniki
| Ilość głośników | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].