BLO
Głośnik bluetooth BLOW BT470 30-327# (kolor czarny)
52,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana bateria |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Napięcie baterii | 5 V |
Wydajność
| Zastosowanie | Odtwarzacz MP3 |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
Porty i interfejsy
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 237 mm |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 131 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Głośniki
| Ilość głośników | 1 |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ilość przetworników | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].