HAV
Głośnik Bluetooth Havit M69 (czarny)
190,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Cechy
| Bluetooth | Tak |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Czas odtwarzania (max) | 25 godz |
| Wejście AUX | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Obsługa Bluetooth | Tak |
| Pojemność baterii | 3600 mAh |
| Czas rozmowy | 25 h |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Stopień ochrony IP | IPX7 |
| microSD | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 400 g |
Moc
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Moc szczytowa | 24 W |
| Moc | 16 W |
Materiał
| Materiał | ABS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].