HAV
Głośnik bluetooth Havit SK835BT (czarny)
96,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą., Przechowywać z dala od dzieci., Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
Konstrukcja
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Materiał obudowy | Tkanina |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 556,5 g |
| Wysokość produktu | 70 mm |
Porty i interfejsy
| Wi-Fi | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wejście AUX | Tak |
| Port USB | Tak |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Wydajność
| Zastosowanie | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Radio FM | Tak |
| Zestaw głośnomówiący/słuchawkowy | Tak |
Moc
| Czas ładowania | 3 h |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 h |
Głośniki
| Ilość głośników | 2 |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
Audio
| Zakres częstotliwości | 40 - 15000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].