JVC
Głośnik BT JVC XS-E423B black
271,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Efekty świetlne | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
Wydajność
| Odbieranie połączeń | Tak |
| Radio FM | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Waga produktu | 630 g |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 14 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wejście AUX | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Ładowanie przez łącze USB C | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel do ładowania |
| Przewody | AUX |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 24 W |
| Zakres częstotliwości | 70 - 18000 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].