JVC
Głośnik przenośny BT JVC XS-E524B Czarny
460,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Głośnik x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Przewody | Kabel zasilający |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Porty i interfejsy
| Pasmo częstotliwości Bluetooth | 2402 - 2480 GHz |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Konstrukcja
| Podświetlenie RGB | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Typ produktu | Przenośny głośnik |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
Moc
| Czas odtwarzania muzyki | 20 godz. |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 3,5 godz. |
Wydajność
| Radio FM | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Odbieranie połączeń | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Głębokość produktu | 142 mm |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Wysokość produktu | 185 mm |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
| Zakres częstotliwości | 75 - 18000 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].