JVC
Głośnik przenośny JVC XS-E114B black
156,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Wejście AUX | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Maksymalny zasięg działania | 10 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
Moc
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Czas odtwarzania muzyki | 12 godz. |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa |
| Czas ładowania baterii | 3,5 godz |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Szerokość produktu | 98 mm |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Waga produktu | 195 g |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia | 140 - 18000 Hz |
Wydajność
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Radio FM | Tak |
| Odbieranie połączeń | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Typ produktu | Przenośny głośnik |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Podświetlenie RGB | Nie |
| Kontrolka LED | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel zasilający |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Głośnik x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].