ESP
Głośniki bluetooth Esperanza FOLK EP126KK (kolor czarny)
27,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Port USB | Tak |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj produktu | Prostokąt |
Wydajność
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 800 mAh |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 330 g |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 64 mm |
Głośniki
| Ilość głośników | 1 |
| Ilość przetworników | 2 |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Zakres częstotliwości | 280 - 16000 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].