KNW
Głośniki samochodowe KENWOOD KFC-S1356
97,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Audio
| Zakres częstotliwości | 45Hz - 18000Hz |
| Moc szczytowa | 260 W |
| Rodzaj głośnika wysokotonowego | Neodym |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Impedancja | 4 Ω |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Typ głośnika | 2-drożny |
Szczegóły techniczne
| Wypukłość głośnika wysokotonowego | Y |
| Kratka głośnika | Y |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 47,6 mm |
Subwoofer
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Rodzaj magnesu głośnika niskich tonów | Ferryt |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty. |
| Ostrzeżenia | Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].