JVC
Zestaw głośników samochodowych JVC CSJ-420X (2.0; 210 W; 100 mm)
102,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty. |
| Ostrzeżenia | Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych. |
Audio
| Waga magnesu | 74 g |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Impedancja | 4 Ω |
| Rodzaj głośnika wysokotonowego | Neodym |
| Moc znamionowa | 21 W |
| Zakres częstotliwości | 45 - 22000 Hz |
| Moc szczytowa | 210 W |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
Subwoofer
| Rodzaj magnesu głośnika niskich tonów | Ferryt |
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 90 dB |
Waga i rozmiary
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,5 cm |
| Waga produktu | 230 g |
| Głębokość mocowania | 4,31 cm |
| Średnica głośnika niskotonowego | 10 cm |
Szczegóły techniczne
| Kształt | Okrągły |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].