JVC
Zestaw głośników samochodowych JVC CSJ-510X (2.0; 250 W; 130 mm)
103,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Audio
| Impedancja | 4 Ω |
| Waga magnesu | 102 g |
| Zakres częstotliwości | 40 - 20000 Hz |
| Materiał stożka | Mika |
| Moc szczytowa | 250 W |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Typ głośnika | 2-drożny |
Szczegóły techniczne
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Średnica głośnika niskotonowego | 13 cm |
| Waga produktu | 340 g |
| Głębokość mocowania | 4,35 cm |
Subwoofer
| Rodzaj magnesu głośnika niskich tonów | Ferryt |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 91 dB |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty. |
| Ostrzeżenia | Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].