JVC
Zestaw głośników samochodowych JVC CSJ-6930 (2.0; 400 W; 6x9")
220,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Audio
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Impedancja | 4 Ω |
| Waga magnesu | 182 g |
| Moc znamionowa | 45 W |
| Typ głośnika | 3-drożny |
| Zakres częstotliwości | 30 - 22000 Hz |
| Moc szczytowa | 400 W |
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Oddzielne komponenty | Nie |
| Kształt | Owalny |
Waga i rozmiary
| Średnica mid-range | 5,2 cm |
| Waga produktu | 840 g |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 1,2 cm |
| Głębokość mocowania | 7,6 cm |
| Rozmiar głośnika niskotonowego (SxW) | 150 x 230 mm |
Subwoofer
| Rodzaj magnesu głośnika niskich tonów | Ferryt |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 92 dB |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].