SHF
Gryzak na kółku so'pure 220120
80,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Waga produktu | 68 g |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
Cechy
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Zalecany wiek (min) | 3 mies. |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
Szczegóły techniczne
| Dźwięki | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].