SHF
Zestaw prezent.Żyrafa Sophie la girafe z grzechotką 000012
170,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Gryzak Żyrafa Sophie; Pluszowa grzechotka, Opakowanie |
| Ilość zabawek | 2 |
Cechy
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Grzechotka | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 0 mies. |
| Postać | Giraffe |
| Łatwy do uchwycenia | Tak |
| Łatwy do trzymania | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie na prezent |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].