SHF
Gryzak Żyrafa Sophie 6163311
110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Głębokość opakowania | 40 mm |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 180 mm |
Cechy
| Minimalny wiek | 0 miesiąc |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Ilość części | 1 szt. |
| Materiały | Plastik |
| Wymagany montaż | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].