SHF
Gryzak Żyrafa Sophie so'pure 200318
71,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wymagany montaż | Nie |
| Materiały | Lateks |
| Zalecany wiek (min) | 0 mies. |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Ilość części | 1 szt. |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Motyw | Sophie la girafe |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 40 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].