TWK
Inteligentne lampki choinkowe Twinkly 600 RGB 48m
846,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Obsługiwane produkty | Google Asisstant, Amazon Alexa, Homey, Razer Chroma RGB |
| Kolor światła | Zmienny |
| Typ diody LED | RGB |
| Wi-Fi | Tak |
| Liczba żarówek LED | 600 |
| Grupa docelowa | Dorośli i dzieci |
| Bluetooth | Tak |
| Sterowanie za pomocą iPhone'a/iPada | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Generacja | 2nd Generation |
| Okazja | Boże Narodzenie |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
Moc
| Moc znamionowa | 35 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od materiałów łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać lampki choinkowej bez nadzoru podczas używania. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj produktów elektrycznych w wodzie. |
Waga i rozmiary
| Długość | 48 m |
| Długość przewodu | 3,5 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].