TWK
Twinkly Candies – 200 Lampki w kształcie serc RGB LEDs, zielony przewód, USB-C (OUTLET)
223,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kompatybilność | Twinkly App, Homey,Razer Chroma™ RGB,OMEN Light Studio on OMEN Gaming Hub |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
Cechy
| Model | Inteligentne oświetlenie sznurkowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolory wyświetlacza | 16000000 kol. |
| Trwałość znamionowa | 30000 h |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Przeznaczenie | Okno |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Możliwość przyciemniania pilotem | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 56 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
Moc
| Napięcie | 5 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Średnica | 8 mm |
| Długość kabla | 2 m |
| Długość produktu | 2000 mm |
Zawartość opakowania
| Przełącznik odcienia w zestawie | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].