TWK
Twinkly Candies – 100 Lampki w kształcie pereł RGB LEDs, zielony przewód, USB-C
197,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Obsługiwane produkty | Amazon Alexa/ Asystent Google/ Razer Chroma |
| Kolor światła | Zmienny |
| Grupa docelowa | Dorośli i dzieci |
| Właściwe wykorzystanie | Wewnętrzna / zewnętrzna |
| Sterowanie za pomocą iPhone'a/iPada | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Kształt żarówki | Perła |
| Okazja | Boże Narodzenie |
| Liczba żarówek LED | 100 |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem | Tak |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ diody LED | RGB |
| Generacja | 2nd Generation |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Funkcje Smart Home | Tak |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Żywotność | 30000 h |
| Moc znamionowa | 10 W |
| Typ ładowania | USB-C |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Waga opakowania | 45 g |
| Długość | 100 mm |
Waga i rozmiary
| Długość | 6 m |
| Długość przewodu | 2 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od materiałów łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać lampki choinkowej bez nadzoru podczas używania. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj produktów elektrycznych w wodzie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].