TWK
Twinkly Pre-lit Tree -1.50m Choinka, 270 RGB LED, zielony przewód, typ wtyczki C
1 794,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Obsługiwane produkty | Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant |
| Certyfikat WiFi | Tak |
| Regulacja jasności podświetlenia | Tak |
| Sterowanie za pomocą iPhone'a/iPada | Tak |
| Wysokość produktu | 1500 mm |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Wi-Fi | Tak |
| Światło LED | Tak |
| Grupa docelowa | Dorośli i dzieci |
| Właściwe wykorzystanie | Wewnętrzna |
| Kolor światła | Zmienny |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem | Tak |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Odporny na wiatr | Tak |
| Wyłącznik czasowy | Tak |
| Odporny na wibracje | Tak |
| Okazja | Boże Narodzenie |
| Bluetooth | Tak |
| Odporność na upadek | 2 m |
Moc
| Moc znamionowa | 36 W |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj produktów elektrycznych w wodzie. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od materiałów łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać lampki choinkowej bez nadzoru podczas używania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].