JAB
Jabra Link 390 30 m Czarny
415,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Link 390 Bluetooth adapter;Warranty and warning leaflets |
Cechy
| Kompatybilność | Evolve (Link 390) |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Typ produktu | Zestaw akcesoriów |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Elektroniczny wyłącznik haka (EHS) | Nie |
| Ujednolicona komunikacja | Nie |
Porty i interfejsy
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Szczegóły techniczne
| Szerokość (imperialna) | 1,6 cm (0.63") |
| Głębokość | 2,13 cm (0.84") |
| Wysokość (imperialna) | 4,57 mm (0.18") |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 16 mm |
| Waga produktu | 1,713 g |
| Głębokość produktu | 21,3 mm |
| Wysokość produktu | 4,7 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 10 mm |
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 65 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać silnych wstrząsów i uderzeń. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od wilgoci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].