JBL
JBL GO 4 WHT głośnik przenośny Bluetooth biały
206,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz |
| Typ produktu | Głośnik mono przenośny |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Hak | Tak |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Modulacja nadajnika bluetooth | GFSK |
| Modulacja nadajnika bluetooth | DQPSK |
| AirPlay | Nie |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Wejście AUX | Nie |
Wydajność
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Zestaw głośnomówiący/słuchawkowy | Nie |
| Radio FM | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | Nieobsługiwany |
Moc
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie baterii | 3,8 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 3,23 Wh |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 5 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 2,5 W |
| Czas ładowania | 3 h |
| Pojemność baterii | 850 mAh |
| Zasilanie USB | Nie |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 7 h |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 305 g |
| Głębokość opakowania | 141 mm |
| Wysokość opakowania | 63 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
Dane logistyczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518210000 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 57 mm |
| Waga produktu | 216 g |
| Szerokość produktu | 103 mm |
| Głębokość produktu | 127 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 4,2 W |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Zakres częstotliwości | 90 - 20000 Hz |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 4,2 W |
Głośniki
| Ilość głośników | 1 |
| Średnica głośników subwoofera | 4,5 cm |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Wbudowany |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].