JVC
JVC Głośnik Party speaker XS-EP624B czarny
1 391,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Karaoke | Tak |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35°C |
Audio
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Echo |
| Moc wyjściowa (RMS) | 240 W |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Pasmo przenoszenia | 40 - 20000 Hz |
| Tuner FM | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | PIlot zdalnego sterowania x 1 |
| Zawartość opakowania | Głośnik x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający x 1 |
Porty i interfejsy
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 1 |
| Wejście mikrofonowe Jack 6.3mm | Tak |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Port USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Wysokość produktu | 875 mm |
| Głębokość produktu | 316 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
Moc
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Pobór mocy | 230 W |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Efekty świetlne | Tak |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Ilość stacji | 30 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].