LOG
Kamera internetowa Logitech C270 960-001063
96,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | 1 kamera internetowa z dołączonym kablem USB-A o długości 1,5 m Dokumentacja produktu |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
Wymagania systemowe
| Minimalne wymagania systemowe | Zgodność zsystemami: Windows10 lub nowszy, Windows8, Windows7 Praca w trybie USB Video Device Class (UVC) z obsługiwanymi klientami do połączeń wideo: macOS10.10 lub nowszy Chrome OS Android 5.0 lub nowszy Port USB Dostęp do Internetu Szczegółowe informacje dotyczące wymagań w zakresie systemu i parametrów można uzyskać w witrynie internetowej preferowanego usługodawcy oferującego połączenia wideo. |
| Połączenie internetowe | Tak |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 512 MB |
| Minimalna prędkość procesora | 1 GHz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. |
Oprogramowanie
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
Wydajność
| Funkcja aparatu fotograficznego | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1280 x 720 px |
| PTZ | Tak |
| Automatyczna korekcja światła | Tak |
| Śledzenie twarzy | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Megapiksele | 3 MP |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Poprzeczny punkt widzenia | 55° |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,31 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 223 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 214 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 95 mm |
Konstrukcja
| Interfejs | USB |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Typ mocowania | Klips |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Ciemnoszary |
| Kolor produktu | Szary |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 72,9 mm |
| Szerokość produktu | 31,9 mm |
| Waga produktu | 75 g |
| Głębokość produktu | 66,6 mm |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 81 mm |
| Ilość | 1 |
| Głębokość opakowania | 101,5 mm |
| Szerokość opakowania | 52,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 142,9 g |
Mikrofon
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].