LOG
Kamera internetowa Logitech C920 960-001055
306,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | 1 kamera internetowa z dołączonym kablem USB-A o długości 1,5 m Dokumentacja produktu |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Uchwyt do monitora LCD | Tak |
| Uchwyt do laptopa | Tak |
Wymagania systemowe
| Minimalne wymagania systemowe | Zgodność zsystemami: Windows10 lub nowszy, Windows8, Windows7 Praca w trybie USB Video Device Class (UVC) z obsługiwanymi klientami do połączeń wideo: macOS10.10 lub nowszy Chrome OS Android 5.0 lub nowszy Port USB Dostęp do Internetu Szczegółowe informacje dotyczące wymagań w zakresie systemu i parametrów można uzyskać w witrynie internetowej preferowanego usługodawcy oferującego połączenia wideo. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami. |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Produktów na palecie | 576 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,72 kg |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 23408 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 95 mm |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 10080 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 21280 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 50992060613014 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 223 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 214 mm |
Konstrukcja
| Interfejs | USB |
| Typ mocowania | Klips/Stojak |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Wsparcie dla montażu na tripodzie | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 52,2 mm |
| Głębokość opakowania | 101,5 mm |
| Wysokość opakowania | 81 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 203 g |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Waga produktu | 162 g |
| Głębokość produktu | 71 mm |
| Wysokość produktu | 43,3 mm |
Wydajność
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Funkcja aparatu fotograficznego | Tak |
| Poprzeczny punkt widzenia | 78° |
| Śledzenie twarzy | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Megapiksele | 3 MP |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
Mikrofon
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].