LOG
Kamera internetowa Logitech C930E 960-000972
394,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kamera internetowa z dołączonym kablem USB-A o długości 1,5 m Nakładana osłona migawki Dokumentacja produktu |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Uchwyt do laptopa | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 142 mm |
| Ilość | 1 |
| Wysokość opakowania | 52 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 221,8 g |
| Szerokość opakowania | 76 mm |
Konstrukcja
| Wsparcie dla montażu na tripodzie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Gwint statywu | 1/4" |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Typ mocowania | Klips |
| Interfejs | USB |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 162 g |
| Waga (z podstawą) | 162 g |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Głębokość produktu | 71 mm |
| Szerokość produktu | 94 mm |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 495 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 172 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,76 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 290 mm |
Wydajność
| Cyfrowy zoom | 4x |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Typ prywatności | Pop-up |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
Wymagania systemowe
| Minimalna ilość pamięci RAM | 2048 MB |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].