LOG
Kamera internetowa Logitech HD C310 960-001065
121,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Kamera internetowa C310 z kablem o długości 1,5 m Dokumentacja |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Uchwyt do monitora LCD | Tak |
| Uchwyt do laptopa | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. |
Konstrukcja
| Wbudowany flesz | Nie |
| Typ mocowania | Klips |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał soczewki | Plastik |
Wydajność
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Megapiksele | 5 MP |
| Śledzenie twarzy | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Poprzeczny punkt widzenia | 60° |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1280 x 720 px |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Funkcja aparatu fotograficznego | Tak |
Mikrofon
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Oprogramowanie
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 71,2 mm |
| Szerokość produktu | 31,3 mm |
| Głębokość produktu | 25,9 mm |
| Waga produktu | 71,2 g |
Dane logistyczne
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 100 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,35 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 224 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 215 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 101 mm |
| Wysokość opakowania | 81 mm |
| Szerokość opakowania | 52,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 145 g |
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].